Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 
Wiek: 10 lat i 1 miesiąc Rozmiar: duży Imię: Koralgol
Numer: 273/23 Szczepienie: tak Odrobaczenie: tak
NAWET GDY MIAŁ DOM, TO GO NIE MIAŁ...
...Ale przede wszystkim był człowiek u jego boku, a to dla niego było najważniejsze, bo był na swój sposób kochany...

KORALGOL - nasz Misiek. Choć nie jest puchaty, a raczej z żebrami na wierzchu, to chciałoby się cały czas go tulić. Bo to taki łagodny, stabilny pies, duży, ale nie przejawiający zupełnie agresji, wydaje się być naprawdę bezproblemowy.

Dlaczego miał dom, a tak naprawdę nigdy nie miał? Bo jego Pan był bezdomny. Razem się trzymali, chodził za nim krok w krok, pies-włóczęga, nauczony był tak żyć, spał w różnych miejscach i z pewnością nie były to łóżka. Pewnego razu Koral (w skrócie) uległ wypadkowi, został przewieziony do kliniki i miał operację. Udało się, pies chodzi, ale tylne nogi ma dużo słabsze, będziemy to konsultować z fizjoterapeutą, jak możemy je wzmocnić. Na szczęście jemu to zupełnie nie przeszkadza, szybko biegnie po wyjściu z boksu, jakby chciał jak najdalej uciec, dopiero po chwili, za bramą schroniska zwalnia. Załatwia się normalnie, jego łapki są w stanie utrzymać ciało, ale wstawanie z podłogi wymaga później rozruszania i złapania pionu, choć naprawdę Koral jest w pełni samodzielny. Z psami dogaduje się bez zarzutu, nie szczeka, raczej omija lub chce do nich spokojnie podejść, nie zrobi krzywdy. Na koty czy gryzonie zwraca uwagę, ale nie wyrywa się w pogoni za nimi. Nie jest przyzwyczajony do gryzaków czy smaczków. Nie jest też zachłanny. Nie potrafi bawić się zabawkami, wystarczą mu spacery i kawałek podłogi. Myślimy, że mógłby zamieszkać z dziećmi, nie skacze, jest spokojny. Lubi się położyć obok człowieka, być mizianym i tak zasnąć. Jest dużym, około 10-letnim psem, ale ostatnie wyniki krwi miał w normie.

BARDZO PILNIE SZUKA DOMU! Nawet tymczasowego! W takim przypadku Fundacja Przystanek Schronisko pokrywa ewentualne koszty leczenia!

Idealnie odnalazłaby się w domu z ogrodem, podejrzewamy, że może odnaleźć się także w mieszkaniu (w bloku z windą lub na parterze).

Kontakt w sprawie adopcji: Paulina 604 745 698
Zwierzęta, które rownież mogą Cię zainteresować:
PUSZEK
Koks
BASTER
BOGUŚ
Astro