Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Adopcje − koty

F I L T R Y

Płeć:

  Misia | płeć: samica, wiek: 13 lat i 1 miesiąc, w schronisku od: 18.11.2018

  Misia, to starsza kotka, która sporo czasu spędziła już w schronisku. Ciężko jej się przekonać do ludzi, dlatego potrzebuje doświadczonego i cierpliwego domu. Misia to prawdziwa alfa, która nie da sobie w kaszę dmuchać! Czy znajdzie w końcu jedynego, prawdziwego łamacza kocich serc, który odważy się wyruszyć w podróż ku jej miłości? Póki co niestety stanowczo się nie zapowiada. Ile czasu Misia spędzi jeszcze w schronisku - tego nie wiemy. Wiemy niestety, że jej szanse zmalały już niemal do zera.

  Oluś | płeć: samiec, wiek: 10 lat i 5 miesięcy, w schronisku od: 18.04.2019

  OLUŚ Delikatny jak okruszek Oluś to idealny kandydat do kochania. Gdy trafił do schroniska przeżył traumę... Stracił wszystko, co miał... Po jakimś czasie jednak zaczął się otwierać, rozkwitać i pokazał się nam jako uczuciowy miłośnik tulenia, kolanek i głasków o bardzo nieśmiałym miauku. Oluś tak bardzo marzy o miłości... tym razem na zawsze! Kontakt w sprawie adopcji: Iwona 889-771-107

  Kasiek | płeć: samiec, wiek: 8 lat, w schronisku od: 30.09.2018

  Niech imię tego dżentelmena wyjaśni Wam wszystko... Kasiek to kot o niesamowitym, zabawnym charakterze. Obecnie lubuje się w zakładaniu sobie na pazurki tipsów własnej roboty z karimaty. Mimo nadwagi, lubi pogonić za wędką i powygłupiać się, szalejąc jak kociak. Niestety, mimo niezaprzeczalnych zalet i arystokratycznej godności, ma też swoje słabe punkty... Jest kotem charakternym, dorosłym, czarnym, "jedynakiem". Kto zechce takiego kota? Trudno powiedzieć ile czasu przyjdzie mu jeszcze spędzić w schroniskowej klatce :( Kocur nie toleruje innych kotów, nie może więc trafić na koci wybieg, a że nie znalazł się jeszcze nikt kto zdecydowałby się tą uroczą kulę przygarnąć pod swój dach, to Kasiek już od ponad roku mieszka w swoim klatkowym metrze sześciennym :( Jeżeli jednak nie możesz go przygarnąć, ale chciałbyś mu pomóc, wesprzyj go finansowo lub zostań jego opiekunem wirtualnym.

  Zuzia | płeć: samica, wiek: 9 lat i 1 miesiąc, w schronisku od: 07.09.2018

  Zuzia swym wzrokiem hipnotyzuje każdego, kto przechodzi obok jej klatki. Nie da się nie poddać magii jej zielonych oczu. Lecz nie daj się zwieść, za tym kuszącym wzrokiem czai się kobieta z zasadami! Zuzia to koteczka w kwiecie wieku, gdy przekona się do danej osoby, pokazuje jak bardzo lubi się przytulać i głaskać. Jednakże wszystko odbywa się na jej zasadach i Ty, człowieku, musisz się dopasować! Gdy kicia się otworzy to ukazuje całemu światu jak wielki miziak jest z niej. Zuzia to koteczka charakterna, która wyznacza swoje granice.

  Bruno | płeć: samiec, wiek: 12 lat i 5 miesięcy, w schronisku od: 25.05.2019

  Spokojny, starszy kociak, który z pewnością w życiu widział już wiele i przeszedł ogrom doświadczeń... Obecnie zmaga się z chorobą nerek, ma bardzo zaniedbane futerko. Istna kocia bieda. Mimo swoich doświadczeń, Bruno pozostaje kochanym i łagodnym kotem, który nie ma nic przeciwko głaskaniu czy kochającym, ludzkim kolanom. Bruno ma ok. 12 lat i chciałby spędzić jesień życia w kochającym domu. Jeżeli jednak nie możesz go przygarnąć, ale chciałbyś mu pomóc, wesprzyj go finansowo lub zostań jego opiekunem wirtualnym.

  Staś | płeć: samiec, wiek: 3 lata i 5 miesięcy

  Staś, już nie pieluszkowy ale nadal najsłodszy na świecie koteczek! ???? Ma uszkodzone nerwy przy kręgosłupie dlatego załatwia się bezwiednie. Jest w domu tymczasowym już 2,5 roku i to prawie całe jego życie ???? Na początku musiał chodzić w pieluszce, stąd był narażony na odparzenia - szczególnie latem. Teraz kiedy już DT nauczyło się go odsikiwać może cwałować po mieszkaniu za piłeczką już bez żadnych ograniczeń. Zachowuje się jak mały kociak, biega jak torpeda, ciągle by się bawił.

  Greta Sisi Niki | płeć: samica, wiek: 8 miesięcy

  Kocie dzieciaki ze zdjęcia straciły mamę pod kołami samochodu. Miały wtedy tylko 3 tygodnie. Takie maleństwa nie mają szans na przeżycie w schronisku, a co dopiero na wolności... bez mamy... Maluszki w trybie ekspresowym trafiły do domu tymczasowego. Karmione strzykawką co kilka godzin powolutku dochodziły do siebie. Płakały i tęskniły za mamą, ale każdego dnia miały coraz więcej zaufania do tego dziwnego stworzenia, które przychodzi do nich z jedzonkiem. Greta, Sisi i Niki (jedyny chłopczyk) to teraz 10tygodniowe kociaki gotowe do znalezienia własnego domu.

  Żyrafka | płeć: samica, wiek: 3 lata i 1 miesiąc, w schronisku od: 27.08.2018

  Przeplatana bursztynem biało-bura kuleczka strachu. Wtopiona w pudełko, wbita w kąt, myślami jak najdalej stąd. Jest delikatna, bardzo zagubiona, owładnięta stresem i strachem. Na widok ręki kuli się jak ślimak w skorupie, fuczy, patrzy wielkimi oczami, czujnie obserwując każdy ruch. Jeśli tylko się jej uda - wyskakuje z pudła i ucieka jeszcze dalej, w głąb klatki. Nie ma w niej jednak agresji - nie gryzie, nie drapie, tylko w swoim kocim języku próbuje powiedzieć jak bardzo się boi.

  Dalia | płeć: samica, wiek: 2 lata i 1 miesiąc, w schronisku od: 02.02.2018

  Eteryczna, delikatna, zwinna, filigranowa, smukła czarna panterka. Dalia jest kotkiem ciekawskim, zainteresowanym człowiekiem. Na początku wycofana kotka, uciekająca od człowieka. W tej chwili robi się z niej coraz większy przytulak. Wytrzymuje do 3 buziaków :* :* :* Chętnie siedzi na kolanach. Na rękach można ją nosić coraz dłużej. Jak na młodego kota przystało, uwielbia się bawić, szczególnie z Żyrafką. Szaleństwom nie ma końca ;) Chciałaby mieć swój kąt i swojego człowieka, który poświęci jej czas i ją pokocha.

  Bezik | płeć: samiec, wiek: 2 lata i 1 miesiąc, w schronisku od: 22.11.2018

  Delikatny, płochliwy i uroczy chłopiec, który potrzebuje nieco czasu aby zaufać człowiekowi. Jeśli jednak przedstawisz mu się z najlepszej strony i pokażesz, że Twoje ręce to samo dobro - zrelaksuje się i pozwoli głaskać się dalej. Razem z siostrą spędził większość życia w schronisku - zmień to, dając mu szansę na dom, pokazując mu ludzkie, rodzinne ciepło. Kontakt w sprawie adopcji: Iwona 889-771-107
Wszystkie zwierzęta prezentowane powyżej są własnością Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.