Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Adopcje − koty

Śliwka i Azja | płeć: samica, wiek: 9 miesięcy, w schronisku od: 01.04.2019

On: Azja, krowa z białą końcóweczką ogona i uroczym plamiastym brzuszkiem, ogromny przytulak, wbudowana na stałe funkcja mruczenia i wystawiania brzucha. Kocha i ludzi i zwierzęta. Łagodny, przymilny, wrażliwy. Ona: Śliwka, ciekawska i wtrącalska, z ogromnym instynktem macierzyńskim, lubiąca zasypiać w dowolnej konfiguracji na człowieku, nieco przekorna, entuzjastka czystej kuwety. Do wzięcia od zaraz. Maluchy są zaszczepione, wykastrowane, zaczipowane. Wychowane w kocim domu, lubią inne zwierzęta.

Blekota i Mlekota | płeć: samiec, wiek: 9 miesięcy, w schronisku od: 01.04.2019

Bracia są przekochanymi miziakami, ale potrafią też rozrabiać, jak to młode koty. Lubią mruczanki na kolanach i spanie z ludziem w łóżku. Szukają wspólnego domku, niewychodzącego. Kontakt w sprawie adopcji: 517-513-547

Lusia | płeć: samica, wiek: 8 lat i 2 miesiące, w schronisku od: 27.03.2018

Lusia. Kocia papużka, która od czasu do czasu, gdy przykucniesz lubi wykorzystać Twoje ramię, by oprzeć się o nie łapkami i podziwiać wielki świat z góry. Ma w sobie coś co nie pozwala przejść obok niej obojętnie. Siłę charakteru, niezależność, a jednocześnie wielką potrzebę bycia blisko człowieka, czułości. Ma temperament, potrafi podrapać, bywa że nakrzyczy na Ciebie, obrazi i odejdzie, czasem widać że jest zła i wtedy lepiej dać jej spokój. Ale mimo to można w niej dostrzec tyle miłości.

Bezik | płeć: samiec, wiek: 2 lata i 2 miesiące, w schronisku od: 22.11.2018

Bezik. Gdybyśmy mogli napisać, że jest kochanym misiem, który kocha człowieka to prawdopodobnie świat by się zawalił. Bezik jest w schronisku od 2018 roku, ale o postępach nie ma nawet co wspominać. Mimo, że jego buzia wciąż wygląda uroczo i kociakowato, to Bezik zachowuje się jakby człowiek był niedźwiedziem i chciał go zjeść! Uważamy, że to bzdury, bo to Bezik nim jest! Wieczne "Grrrr!" na powitanie mówi samo za siebie. Może znajdzie się jednak prawdziwy poskramiacz.

Czaruś | płeć: samiec, wiek: 6 lat i 3 miesiące, w schronisku od: 26.10.2015

Czaruś to magiczny kot, który czeka na dom już od 2015 roku. Ten pan potrafi pokazać swe uroki podczas głaskania - prawdziwa kocia gimnastyka! O, tak, tutaj! Aż mu nóżka odlatuje! Marzy mu się dom ze spokojnym kocim kompanem, przyjacielem do końca życia. Czarujący na każdym kroku, ale pokaże to na swoich zasadach (kodeks czarodzieja, niestety nie zdradził szczegółów). Kontakt w sprawie adopcji: Iwona 889-771-107

Afrodyta | płeć: samica, wiek: 9 miesięcy, w schronisku od: 21.09.2019

Afrodyta, taka piękna, taka strachliwa. Smaczki? No oczywiście, darów nie odmówę! Głaski? To ja może podziękuję... Ta kotka, tak jak jej rodzeństwo, wciąż ma dystans do człowieka. Dlatego potrzebuje domu, który pokaże cierpliwość i da kanapową wolność. Afrodyta ze względu na swoje imię twierdzi, że pragnie domu, który będzie ją wiecznie podziwiał. Kontakt w sprawie adopcji: Iwona 889-771-107

Afryka | płeć: samica, wiek: 3 lata i 1 miesiąc, w schronisku od: 18.11.2019

Ahoj, przygodo! To ja, Afryka !! Jestem jeszcze młoda (choć nie aż tak, jak wyglądam! Mam już 3 latka!), dlatego też nie straszna mi żadna ekspedycja, żaden przeciwnik, ani żaden natarczywy ludź! Cokolwiek zechcę, to zrobię, gdziekolwiek zechcę, to pójdę! Czy ja się ciebie boję? Nie, niczego się nie boję! Nie lubię się ograniczać, dlatego wkurza mnie, kiedy człowiek mówi mi co mam robić. Przecież ja mam swoje własne plany, jak ktokolwiek może mi je zakłócać?! Jestem filigranową koteczką, wielką duchem.

Klara | płeć: samica, wiek: 10 lat i 1 miesiąc, w schronisku od: 29.11.2019

Witaj, człowieku. Jam jest Klara, twoja nowa, silna i niezależna kobieta z zasadami. Wiem, wiem. Nie możesz oprzeć się moim wdziękom. Tutaj, gdzie przebywam, też ciągle mi to powtarzają. Każdy marzy, żeby mnie pogłaskać i wytulić. Przyznam się cicho przed tobą, że ja trochę też to lubię... no ale przecież nie może tak być! Nie będą się do mnie obcy ludzie przystawiać! Halo! Kontrolnie muszą więc dostać packa w nos. Ja mam zasady. Czekam na tę jedyną osobę, której oddam swoje serce.

Miłka | płeć: samica, wiek: rok i 1 miesiąc, w schronisku od: 06.09.2019

Miłka to drobna, ale i delikatna panienka, która ciągle czeka na swojego troskliwego księcia, lub księżniczkę z bajki. Jest dzieciakiem, a jednak całe swoje dzieciństwo spędza w schroniskowej klatce, raz na jakiś czas przechodząc się na drobny spacer po wolontariackiej karimacie. Z tych nudów można zwariować! A ona tak chętnie pobrykałaby po tunelach, polowałaby na wędki! Miłka to koteczka o delikatnym zdrowiu, stanach anemicznych. Wymaga kontroli weterynaryjnej. Zdaje się jednak zupełnie tym nie przejmować i bawić tyle, ile może! Kontakt w sprawie adopcji: Iwona 889-771-107.

Mira | płeć: samica, wiek: rok i 1 miesiąc, w schronisku od: 24.09.2019

Ojej! Cześć Człowieki! Patrzcie na mnie! To ja, Mira! Tu jestem! Oh... Znowu mnie nie zauważyli. Przecież mam tylko roczek, jestem śliczna i chcę się bawić! Inne koty mi nie przeszkadzają! Nie wiem co mam jeszcze zrobić, żeby mnie zauważono. Może jeszcze nie jestem super przyjacielska, ale się staram! Weź mnie na kolana, a zobaczysz jak po chwili się zrelaksuję. Chciałabym kiedyś poznać jak to jest być kochaną, wielbioną i drapaną przez caaaałe wieki. Proszę, daj mi szansę, całe dzieciństwo spędzam w klatce.
Wszystkie zwierzęta prezentowane powyżej są własnością Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.