Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Zostań wirtualnym opiekunem psa lub kota

Kim jest opiekun wirtualny?

Opiekun wirtualny to osoba, która chce pomóc konkretnemu potrzebującemu zwierzakowi poprzez regularne wsparcie finansowe. Często jest to ktoś, kto nie może bezpośrednio podarować czworonogowi domu. Taki opiekun wirtualny deklaruje wpłatę, nawet niewielką, którą będzie wpłacał na konto wybranego psa czy kota każdego miesiąca. Nie jest konieczne, aby przekazywana kwota była wysoka, ale żeby była przelewana regularnie.

Kto może zostać opiekunem wirtualnym?

Każdy! 5 czy 10 zł miesięcznie to kwota naprawdę niewielka.  Przekazanie jej potrzebującemu zwierzakowi nie uszczupli szczególnie portfela, a dla obdarowanego czworonoga znaczy więcej, niż myślisz.

Które zwierzaki potrzebują opieki wirtualnej?

Wsparcia finansowego potrzebuję przede wszystkim zwierzęta chore i przebywające w domach tymczasowych. Dom tymczasowy to taki „prawie dom”, bo są ludzie, jest miłość, jest opieka i pełna miska, ale nie jest to niestety dom docelowy. Do takich miejsc trafiają zwierzęta, które nie radzą sobie w schronisku. Dotyczy to głównie zwierząt starszych lub bardzo młodych oraz chorych. Zwierzęta te potrzebują często czasochłonnej opieki, częstszego karmienia, podawania lekarstw. Wiąże się to z większym kosztem utrzymania, czyli lepszą karmą, opieką weterynaryjną, lekami. Dlatego też staramy się finansować pobyt zwierzaka w takim miejscu. Jednak bez Waszej pomocy jest to niemożliwe.

Pomóż!

Pomóż naszym podopiecznym i zostań tzw. wirtualnym opiekunem, wpłacając na potrzebujące zwierzaki niewielką, ale stałą kwotę, aż do znalezienia domu stałego. O losach swojego podopiecznego na bieżąco będziesz mógł przeczytać na jego stronie w zakładce "Cierpieniem pisane".

Wpłacaj regularnie nawet niewielką kwotę z dopiskiem wskazującym na konkretnego zwierzaka.

 

Fundacja Przystanek Schronisko, 40-303 Katowice, ul. Le Ronda 2
KRS: 0000431376
Numer konta bankowego: ING Bank 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
Z dopiskiem – wirtualna opieka nad „Murzynkiem”, „Azorkiem”, „Kacperkiem”…

Dane do przelewu zagranicznego:
IBAN: PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW

 

Za każdą, nawet najdrobniejszą wpłatę nasi podopieczni będą ogromnie wdzięczni!

 

Aktualnie opiekunów wirtualnych najbardziej potrzebują:

 

  Wszystkie nasze potrzebujące zwierzaki mają swoich opiekunów wirtualnych! Dziękujemy! :)    
       

Każda złotówka jest jednak ważna również dla tych, którzy już mają swoich opiekunów:

 

Bella  

Bella trafiła do schroniska jako 13-letnia sunia. Po oddaniu przez właściciela, który nie mógł się nią już dłużej zajmować, jej świat się zawalił. Bella zamknęła się w sobie, była wystraszona, osowiała. Na szczęście z pomocą wolontariuszki na nowo zaufała człowiekowi. Co za tym idzie Bella znalazła również dom :) Jednak nadal pomagamy finansowo jej nowej rodzinie, aby mogła godnie przeżyć jesień swojego życia.

Jeśli chciałbyś pomóc Belli, wesprzyj ją finansowo lub zostań jej opiekunem wirtualnym.

Opiekunowie wirtualni:

Halina B. 15 zł  
Agnieszka L-B. 25 zł  
   

 

Silver/Bunia  

Bunia, znana niektórym jako Silver, to ok. 12-letnia pani w typie amstaffa. Gdy trafiła do schroniska była bardzo zdezorientowana. Ciepły kąt nagle zamienił się w zimny boks. Na szczęście szybko znalazła się rodzina, która ją przygarnęła i teraz Bunia już zawsze będzie kochana.

Jako fundacja zdecydowaliśmy się wspierać finansowo leczenie i potrzeby suni. Jeśli chciałbyś pomóc Buni, wesprzyj ją finansowo lub zostań jej opiekunem wirtualnym.

Opiekunowie wirtualni:

Anna Ł. 15 zł  
Katarzyna K-G. 20 zł  
Beata B. 15 zł  

 

Bianka  

Bianka jeszcze niedawno była wesołą, chętną do spacerów sunią. Niestety pewnego dnia zauważyliśmy, że coś się zmieniło - stała się smutna, osowiała, nie miała na nic siły. Okazało się, że powodem były nerki, które przestały pracować prawidłowo. Bianka została poddana leczeniu, ale, choć dziś czuje się już lepiej, wciąż musi być na specjalnej diecie. Najbardziej potrzebny jest jej dom tymczasowy, ale dopóki przebywa w schronisku, chcemy jej pomóc na tyle, na ile możemy.

Jeśli chciałbyś pomóc Biance, wesprzyj ją finansowo, zostań jej opiekunem wirtualnym lub podaruj jej puszki Animoda Integra Renal . Karmę możesz przywieźć lub przysłać bezpośrednio do schroniska przy ul. Milowickiej 1B w Katowicach.

Opiekunowie wirtualni:

Katarzyna K-G. 10 zł  
Aleksandra R. 30 zł  
   

 

Kropek
 

 

Opiekunowie wirtualni:

Izabela F. 15 zł  
Dorota P-N. 20 zł  
Natalia S. 25 zł