Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 
Wiek: 11 lat i 7 miesięcy Rozmiar: średni Imię: Tequila
Numer: 242/23 Szczepienie: tak Odrobaczenie: tak
Tequila jest kolejnym starszym psem, któremu na emeryturze się nie poszczęściło i trafiła do schroniska. To nie jest jej pierwszy pobyt u nas. Sunia miała dom przez ostatnie 4 lata. Niestety, ze względu na zły stan zdrowia swojej opiekunki, który wyklucza możliwość dalszej opieki nad Tequilą, zaliczyła ona powrót za kraty. Dla psa w takim wieku jest to wyjątkowo trudne, dlatego też bardzo pilnie poszukujemy domu dla Tequili!
Tequila ma 11-12 lat. Jest stateczną starsza panią, ma swoje zdanie i zdarza się jej być upartą. Jak na psiaka w typie beagla przystało, bardzo lubi eksplorować i węszyć. Niestety, w tych aktywnościach przeszkadza jej spora nadwaga, która utrudnia poruszanie się i bardzo źle wpływa na jej stawy. Sunia koniecznie musi zrzucić kilka kilogramów, co znacznie odciąży stawy i pozwoli lepiej korzystać z życia, jakie jej jeszcze pozostało. Nie chcemy, żeby swoje ostatnie lata spędziła w schronisku, jej miejscem jest własne posłanko, ciepły kąt i człowiek, który świadomie podejmie się opieki nad psim seniorem. Ze względu na wiek nie będzie potrzebowała długich, męczących spacerów - wystarczą jej krótkie, spokojne przebieżki, na których będzie mogła oddawać się swojej największej pasji, czyli eksploracji. Poszukuje domu spokojnego i odpowiedzialnego. Tequila będzie wymagała otoczenia jej odpowiednią opieką i częstszych wizyt u weterynarza. Najlepiej gdyby mogła zamieszkać w domu lub bloku z windą, gdyż może jej być ciężko pokonywać codziennie wiele schodów. Jest niesamowicie uroczą starszą panią, lubi kontakt z człowiekiem. Nie pozwólmy spędzić jej jesieni życia w samotności!
Szukamy dla niej domu stałego lub tymczasowego, w przypadku domu tymczasowego nasza Fundacja pokrywa ewentualne koszty leczenia!

Kontakt w sprawie adopcji: Ola 573 453 105
Zwierzęta, które rownież mogą Cię zainteresować:
Emi
Felek
Łatek
Laki
Chojrak