Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Kochani!

Znowu bierzemy udział w konkursie 'Łap dotacje na organizacje'! :D W tym roku nie przespaliśmy początku, dlatego mamy nadzieję, że tym razem uda się nam sięgnąć po jedną z czołowych nagród! :) Liczymy na Was, bo bez Was to się nie uda!

 

O co chodzi?

Już wyjaśniamy! Konkurs organizowany jest przez portal RatujemyZwierzaki. Polega na uzbieraniu jak największej ilości unikalnych Darczyńców (czyli wpłat z różnych adresów e-mail), którzy wesprą skarbonkę danej organizacji. O wygranej w konkursie decyduje ilość Darczyńców wspierających zbiórkę, sama wysokość wpłat ma zaś drugorzędne znaczenie.

 

CO TRZEBA ZROBIĆ:

1. Wpłać dowolną kwotę na naszą skarbonkę. I tyle! To wystarczy!

2. Aby rozpromować akcję zachęcamy Cię także, byś po dokonaniu wpłaty udostępnił zbiórkę i zachęcił do podobnej pomocy swoich znajomych ;)

Gdyby udało nam się wygrać jedną z głównych nagród, to całość przeznaczylibyśmy na zwierzaki z katowickiego schroniska, głównie na ich diagnostykę i leczenie. Schronisko niestety od dłuższego czasu pęka w szwach, dlatego każda dodatkowa złotówka jest dla nas na wagę zlota. One nie mają nikogo, są zdane na nas...

Pomożecie? <3