Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Święto Giszowca oraz Galeria Katowicka - relacje (2-3.09.2017)

Wrzesień rozpoczęliśmy weekendowym udziałem w dwóch akcjach: Święcie Giszowca oraz w Galerii Katowickiej. Na tym pierwszym wydarzeniu działaliśmy pod hasłem "Ręka w łapę". Choć pogoda nie była idealna, to warto było przybyć z naszymi psiakami i pokazać również mieszkańcom Giszowca, co potrafią. :) Oprócz dorosłych, było sporo dzieci, które z chęcią wygłaskały naszych podopiecznych. Na Święcie Giszowca oprócz stoiska naszej Fundacji było zorganizowanych kilka dodatkowych atrakcji, jak np. koncert orkiestry PGG KWK „Murcki – Staszic” pod dyr. G. Mierzwińskiego, czy pokazy teatralne dla najmłodszych.

W Galerii Katowickiej byliśmy obecni z dwoma kociakami oraz psiakami: przyjaznym Tolkiem i starszym pudelkiem Pascalem. Kocięta były nieco przestraszone nowym miejscem, ale potem miło było obserwować, jak bawią się "pacając" wiszącą zabawkę łapkami. Z kolei oba psiaki lubiły sobie trochę poszczekać, czym skutecznie zwracały uwagę przechodniów.

Serdecznie dziękujemy Miejskiemu Domowi Kultury Szopienice - Giszowiec za zaproszenie na imprezę! Dziękujemy też zarządcy Galerii Katowickiej za umożliwienie nam regularnego pokazywania się z naszymi zwierzakami. Dziękujemy oczywiście również Wam wszystkim za obecność oraz za pieniążki wrzucane do naszych puszek.