Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Relacja z akcji adopcyjnej w Galerii Katowickiej (10-11.02.2018)

Za nami kolejna, comiesięczna, akcja adopcyjna w Galerii Katowickiej (dla przypomnienia: możecie nas spotkać zawsze obok sklepu zoologicznego Leopardus na poziomie -1). Brały w niej udział dwa kociaki oraz dwa psiaki (każdego dnia inne), których kochane oczka zobaczycie na naszych zdjęciach. Zaprezentowaliśmy także nasz banner zachęcający do przekazania 1% podatku PIT dla naszej Fundacji. Wszystkie czworonogi zachowywały się grzecznie, mając nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto będzie chciał je pogłaskać i przytulić nie tylko na sklepowym korytarzu, ale również we własnym domu. Dziękujemy jednak tym, którzy nie mogą sobie na to pozwolić, ale w zamian wsparli nas wrzucając pieniążki do naszej puszki - to również bardzo ważne.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Wideorelacja z akcji adopcyjnej w Galerii Katowickiej (20-21.01.2018)

Nieco później, niż zwykle, relacja z ostatniej akcji adopcyjnej w Galerii Katowickiej. Dwa kociaki, trzy psiaki - i nieskończona ilość przyjemności. :) Jak zwykle zachęcamy do obejrzenia naszego wideo, na którym najlepiej można zobaczyć wspomniane czworonogi.

 

Podziękowania dla OSP w Szopienicach

Niedawno nasze schronisko odwiedziła szopienicka Ochotnicza Straż Pożarna, której bardzo serdecznie dziękujemy za przyniesione dary (m. in. karma i koce) dla naszych podopiecznych. Poniżej przedstawiamy pamiątkowe zdjęcia.

 

 

 

Relacja z akcji adopcyjnej w Galerii Katowickiej (16-17.12.2017)

Ta akcja adopcyjna, która odbyła się jeszcze przed Świętami, była już ostatnią w tym roku. W okołoświątecznym klimacie zapraszamy Was do obejrzenia wideorelacji. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas w różny sposób wsparli. Mając nadzieję, że naszym gościom smakowały ciasteczka (przecież nie tylko zwierzaki mają prawo do jedzenia smakołyków od czasu do czasu ;) ), dziękujemy za wszelkie wsparcie dla naszej Fundacji. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Przyjaciele, to sprawa WIELKIEJ wagi!

Zbieramy na sprzęt do USG.

To pomoże nam szybciej diagnozować naszych podopiecznych, a co za tym idzie, szybciej ich leczyć. ????
Otrzymaliśmy już niesamowite wsparcie od Libero Katowice i firmy Echo Investment w postaci połowy potrzebnej kwoty.

Teraz czas na drugą połowę. Pomożecie?
Każda złotówka jest niezwykle pomocna. Prosimy również o udostępnienia zbiórki na mediach społecznościowych — niech jak najwięcej osób się dowie.


Relacja z Dnia Otwartego (09.12.2017)

Ostatni w tym roku Dzień Otwarty już za nami. Świąteczna atmosfera mocno unosiła się w powietrzu, co możecie zobaczyć i usłyszeć na naszym poniższym filmie - kamera podążała zarówno za psiakami, jak i za kociakami w kociarni. Trochę brakowało śniegu, ale za to różnego typu wesołych zdarzeń, kochanych zwierzaków i wspaniałych gości było w zupełności wystarczająco. W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie w Nowym 2018 Roku :)