Syberia jest nieodgadniona, nie do końca odkryta, pełna tajemnic i piękna. Dokładnie taka jak nasza Syberia. Srebrna, długowłosa piękność.😻 Jest zagadką. Nigdy nie wiadomo, kiedy da się pogłaskać, a kiedy tego głaskania sobie nie życzy. 😉
Nigdy nie wiadomo na jaki jej humor się trafi. Potrafi być miziasta i sama prosić się o głaski, a za chwilę można dostać od niej z łapy, bo z jej strony skończyła się miłość.😁
To kot, którego się podziwia. Którego się obserwuje i nim zachwyca. Bo każdy ruch, każdy krok to poezja. To najwspanialszy spektakl w najmodniejszym teatrze. To gracja i elegancja na najwyższym poziomie. 💓 Ale…
To także zmiany nastroju na najwyższym poziomie. Z Syberią jest tak, że to ona przychodzi się pogłaskać. Chociaż w trakcie pieszczot może nagle zmienić zdanie, a wtedy daje o tym znać w sposób jak tylko koty potrafią.😁
Syberia szuka domu, który ją zrozumieć i zaakceptuje jej humory.🙂 Który nie będzie nachalny i pozwoli Syberii być księżniczką. W domu raczej nie powinno być innych zwierząt, bo Syberia chce mieć wszystkie zachwyty tylko dla siebie. Czy ktoś przyjmie pod dach tą piękną, ale humorzastą divę?❤️