Fauna. To dama w średnim wieku, bo Fauna ma około 9 lat. Mimo że nie taka leciwa, to charakterek ma dość starczy.
Strasznie zrzędliwa z niej kocica 😜. Gdyby była człowiekiem byłaby takim typem co to wszystko jej przeszkadza, z niczego nie jest zadowolona, wszystkich krytykuje i przegania dzieciaki bawiące się pod jej oknem. Ale żeby nie było, że jest tylko źle. Dziewczyna ma dobre momenty.🙂
Lubi się pomiziać, podstawia główkę do głaskania a czasem i pomruczy. Najciekawsze jest w niej jednak obserwowanie co tym razem ją zirytuje 😂.
Tak naprawdę, to Fauna jest fajnym kotem i mamy nadzieję, że nawet taki zgredek jak ona znajdzie swojego odpowiedniego, kochającego człowieka.❤️