Dwa bure misie – Arsen i Argon 🧡
Troszkę się boją… Człowiek wciąż wydaje im się straszny.
Ale za to. Za to jakie fajne są wędki i zabawki! Wtedy człowiek, a właściwie jego ręka, na końcu tej wędki też okazuje się czymś pozytywnym 🧡
Do katowickiego schroniska trafiły z ulicy.
Czy ktoś przytuli któregoś z nich? Adoptuje choć jednego kociego misia?
Warunki adopcji: dom niewychodzący, zabezpieczenie okien i balkonu, jeśli jest.