Dwa bure misie – Arsen i Argon 🧡 Troszkę się boją… Człowiek wciąż wydaje im się straszny. Ale za to. Za to jakie fajne są wędki i zabawki! Wtedy człowiek, a właściwie jego ręka, na końcu tej wędki też okazuje się czymś pozytywnym 🧡 Do katowickiego schroniska trafiły z ulicy. Czy ktoś przytuli któregoś z nich? Adoptuje choć jednego kociego misia? Adopcja osobno lub w dwupaku <3 Warunki adopcji: dom niewychodzący, zabezpieczenie okien i balkonu, jeśli jest.