Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 
Wiek: 8 lat i 3 miesiąceRozmiar: mały
Imię: Pan KleksNumer: K390/18
Pan Kleks.
Poczciwy jak pluszowy niedźwiadek, patrzący czarnymi oczkami z wysokiej półki i łagodny jak wiosenny ciepły wiatr. Wzbudzający wiele pozytywnych emocji, miły, słodki. Jest też odrobinę skryty i nieśmiały, nie każdemu zaufa, nie każdego obdarzy przyjaźnią, trzeba umieć zdobyć jego względy, postarać się, być cierpliwym, dać mu czas. Ale to dobry kot, dobry towarzysz. Po prostu najpierw musi poznać Ciebie, zanim da poznać siebie. Bywa płochliwy, ale głaskany - wyraźnie docenia poświęcaną mu uwagę, czułość. Potrzebuje miłości, poczucia bezpieczeństwa, stałego lądu który pozwoli mu się ośmielić i odetchnąć. To kochany, pełen uroku wewnętrznego i zewnętrznego kot, koci misio. Ten kto przygarnie go pod swój dach zyska wspaniałego, pociesznego, a równocześnie pięknego, dostojnego Pana Kota. Pana Kleksa. Kocurek naprawdę ma w sobie to coś. Wystarczy na niego popatrzeć - na te długie białe wąsy, złote oczy, puchate paputki na łapkach...
Niestety jest pewien mankament, którego nie możemy przemilczeć. Panu Kleksowi zdarzają się wpadki kuwetowe, nowy dom musi być tego świadomy i podjąć się nauki Kleksika dobrych manier. Niech nie przekreśla to jego szans na dom... on nie może spędzić reszty życia w schronisku... Prosimy w imieniu tego pięknego kota!
Pan Kleks ma 8 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, zaczipowany, przetestowany pod kątem FeLV i FIV. Przebywa w Miejskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach przy ulicy Milowickiej 1b od 17.11.2018 r. Jego numer to K390/118.
Zwierzęta, które rownież mogą Cię zainteresować:
Księżniczka
Nora
Nikki
Kasia
Bari