Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 
Wiek: rok i 1 miesiącRozmiar: mały
Imię: Bubel
Czarujący, urzekający, filigranowy... i z tajemniczymi czterema literkami. Kim jest ten złotooki koci krasnoludek? Oto Bubel. Imię nie jest przypadkowe, Bubel nosi w sobie bowiem coś, co odróżnia go od innych rówieśników, co sprawia że w pierwszej chwili możesz go odrzucić, może Cię wystraszyć. Jest po prostu pewien mankament, który czyni Bubla nieco "felernym". Ale nie uciekaj, nie zamykaj strony, poświęć kilka minut tym ślicznym oczkom. Kocurek ma FeLV. Kocią białaczkę. Choroba sprawiła, że jest takim minikotkiem, wygląda na mniej niż ma, na wciąż jeszcze kociątko choć powoli w jego głowie kiełkować już będą nastoletnie bunty. Poza tym czuje się w porządku - białaczka to nie wyrok! Kotek wymaga po prostu większej troski, większej czujności... i miłości, żeby nie czuł się gorszy. Tu, w schronisku, wciąż słyszy: ciebie nie chcę, ty jesteś chory. Ja ma się czuć wrażliwy, młody kot? Jak ma wierzyć, że będzie kiedyś szczęśliwy i kochany?
Bubel jest naprawdę świetnym kocim przyjacielem. Mruczy, przytula się, zaczepia, kocha całym serduszkiem. Oczywiście - jak to w tym wieku bywa - diabełek też się w nim czasem odzywa. Wygłupy i kocie szaleństwo, bawmy się! Jest wesoły, radosny, ciągle ma nadzieję że ten człowiek okaże się Tym człowiekiem. Czaruje spojrzeniem, zatrzymuje dłonie, bylebyś nie przestawał głaskać, cieszy się każdą chwilą spędzoną z ludźmi. Ma w sobie dużo czułości, wdzięku, ciekawości otaczającym światem. Czy taki kotek ma spędzić resztę życia w schronisku z powodu tych czterech literek? Z powodu białaczki? Gdy nadchodzi czas powrotu do klatki, Bubel smutnieje, tęskni za ciepłem, ludzką uwagą. Zostaje sam, niekochany, z "wyrokiem" i przypiętą łątką: "chory, Ciebie nie chcę". Czy Bubel ma szansę na inny los?
Bubel ma około 8 miesięcy. Może zamieszkać w domu jako koci jedynak lub z kotem białaczkowym (białaczka jest zaraźliwa wyłącznie wśród kotów). Szuka odpowiedzialnego, kochającego domu niewychodzącego.
Kontakt w sprawie adopcji: 889 771 107 / niekochane@gmail.com
Zwierzęta, które rownież mogą Cię zainteresować:
Majkel
Osisi
Kasia
Nikki
Shi