Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 
Wiek: 3 lata i 2 miesiąceRozmiar: mały
Imię: CarmenSterylizacja/kastracja: takSzczepienie: tak
Odrobaczenie: tak
Carmen. Biała, puchata, zwiewna jak baletnica księżniczka, elegancka w każdy calu i na każdym kroku. Ale niech nie zwiedzie Was jej anielski i arystokratyczny wygląd - Carmen to kotka pełna pasji, energii, nie żadne tam leniuchowanie na kanapie dniami i nocami czy udawanie dumnych, poważnych posągów do podziwiania. Uwielbia się bawić, wszędzie jej pełno, czasem się zatraca w zabawie i przypomina młodego kociaka, szalejąc za myszką czy piłeczką. Zaczepia, poluje, nie traci życia na rozmyślania co wypada kociej damie a co nie. Jest kochana, wesoła, ale równocześnie ma też swój charakter. Potrafi wyrazić swoje zdanie, swój sprzeciw, nie da sobie w kaszę dmuchać. Jak na księżniczkę przystało - miewa swoje humory, zna zalety swojego wdzięku i potrafi to wykorzystać. Gwarantujemy - pokochasz ją całym sercem! Raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, z innymi kotami zależnie od charakteru rezydenta - to typ jedynaczki, która wolałby mieć człowieka na wyłączność. Może to właśnie ty jesteś tym Człowiekiem?
Carmen ma około 1,5 roku, jest zachipowana, po zabiegu sterylizacji, zaszczepiona i odrobaczona. Przebywa w Domu Tymczasowym, pod opieką Fundacji Przystanek Schronisko.
Obowiązuje wizyta przed- i poadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej, dom niewychodzący oraz zabezpieczenie okien i balkonu siatką.
Zwierzęta, które rownież mogą Cię zainteresować:
Antonio
Bari
Karrasia
Zuzka
Majkel