PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

W niedzielę odbył się Dogtrekking Katowice, w którym brała udział nasza fundacja — zarówno jako pomoc, jak i jako biegacze. Wystartowało 11 wolontariuszy wraz ze schroniskowymi podopiecznymi. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, w nasze ręce wpadły nawet puchary!

2 miejsce w kategorii damskiej na dystansie 15 km zdobyła Kasia wraz z 10-miesięczną Sarą
3 miejsce w kategorii drużynowej na dystansie 9 km zdobyli Iwona i Adam wraz z 5-letnią owczarkowatą Hrabiną
Zaraz za podium, na 4 miejscu, w kategorii męskiej na dystansie 15 km uplasował się Marcin z 4-letnią Kają.
Przypadły nam również miejsca 6 i 7 w kategorii damskiej na dystansie 9 km — Paulina z Fifą i Ksenia z Benem!
W biegu brali udział również nasi byli podopieczni, między innymi Karbon, który ze swoją właścicielką zajął 5 miejsce

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, szczególnie zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!
Wszystkie nasze psiaki dały sobie radę w biegu i zmęczone wróciły do boksów, gdzie dalej czekają na domy. Jeśli prowadzisz aktywny tryb życia i zastanawiasz się nad psem, odwiedź schronisko — na pewno znajdzie się kompan dla Ciebie

Bardzo dziękujemy organizatorom, HSM Korkus wszystko dla twojego psa, oraz wszystkim, którzy przekazali dary dla naszych psiaków. Również zwycięzcy postanowili podzielić się wygraną karmą. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia na kolejnym dogtrekkingu!