Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

02.02.2013 - pierwszy pokaz psów na Dolinie Trzech Stawów


Pokaz psów z Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach już za nami. Pogoda nas zawiodła na całej linii, za to wolontariusze pomimo deszczu i zimna stawili się prawie wszyscy. Kociarze mieli przepięknie przygotowany segregator z kotami. Z uwagi na niską temperaturę koty musiały pozostać w schronisku. Pojadą z nami na akcję dopiero jak będzie ciepło! Psom „psia pogoda” nie przeszkadzała, choć futerka miały totalnie zabłocone!

Nasza „przedszkolanka” Ania zaprezentowała „Psie przedszkole”, w którym zarówno nasi młodsi wolontariusze jak i ich podopieczni wspaniale ćwiczyli.

Nie odbyło się bez zgrzytów, bo pomimo że bardzo dobrze nam poszło rozłożenie namiotu fundacyjnego, to złożenie go i zapakowanie w pokrowiec wydawało nam się niemożliwe do zrobienia. Ale teraz już potrafimy i na następną akcję możemy z zamkniętymi oczami składać i rozkładać nasz namiot!

 

Bardzo gorąco chcielibyśmy Wszystkich zaprosić na następną akcję na Dolnie Trzech Stawów, mamy nadzieję, że tym razem pogoda nam dopisze.

Będziemy się spotykać z Wami raz w miesiącu na Dolinie Trzech Stawów. Szukajcie nas przy alejce, która prowadzi od Lidla na Granicznej do Przystanie Kajakowej.

Do zobaczenia w marcu! 

 

Więcej zdjęć w naszym albumie!


Zapraszamy też do Kroniki 2012, gdzie możecie poczytać o tym, co działo się w zeszłym roku.