Fundacja Przystanek Schronisko
Numer konta bankowego:
PL 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421
SWIFT: INGBPLPW
KRS: 0000431376
NIP: 6351830983

 

Relacja z akcji adopcyjnej w Galerii Katowickiej (16-17.12.2017)

Ta akcja adopcyjna, która odbyła się jeszcze przed Świętami, była już ostatnią w tym roku. W okołoświątecznym klimacie zapraszamy Was do obejrzenia wideorelacji. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nas w różny sposób wsparli. Mając nadzieję, że naszym gościom smakowały ciasteczka (przecież nie tylko zwierzaki mają prawo do jedzenia smakołyków od czasu do czasu ;) ), dziękujemy za wszelkie wsparcie dla naszej Fundacji. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Przyjaciele, to sprawa WIELKIEJ wagi!

Zbieramy na sprzęt do USG.

To pomoże nam szybciej diagnozować naszych podopiecznych, a co za tym idzie, szybciej ich leczyć. ????
Otrzymaliśmy już niesamowite wsparcie od Libero Katowice i firmy Echo Investment w postaci połowy potrzebnej kwoty.

Teraz czas na drugą połowę. Pomożecie?
Każda złotówka jest niezwykle pomocna. Prosimy również o udostępnienia zbiórki na mediach społecznościowych — niech jak najwięcej osób się dowie.


Relacja z Dnia Otwartego (09.12.2017)

Ostatni w tym roku Dzień Otwarty już za nami. Świąteczna atmosfera mocno unosiła się w powietrzu, co możecie zobaczyć i usłyszeć na naszym poniższym filmie - kamera podążała zarówno za psiakami, jak i za kociakami w kociarni. Trochę brakowało śniegu, ale za to różnego typu wesołych zdarzeń, kochanych zwierzaków i wspaniałych gości było w zupełności wystarczająco. W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie w Nowym 2018 Roku :)

Relacja z akcji Daj Pieskom Pobiegać (26.11.2017)

Zapraszamy do wideorelacji z ostatniej akcji Daj Pieskom Pobiegać. Przybyło do naszego schroniska wielu gości, dzięki czemu praktycznie wszystkie psiaki mogły udać się na długi spacerek. Oprócz szczekających czworonogów, można było poznać również te miauczące. :) Z nimi na długie spacery nie trzeba wychodzić, ale przebywanie w ich towarzystwie jest równie miłe. Nasi wolontariusze przygotowali też poczęstunek, którego mógł skosztować każdy, kto nas tego dnia odwiedził. A my dziękujemy i zapraszamy na następną akcję, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Relacja z akcji w Galerii Katowickiej (18-19.11.2017)

Tydzień temu odbyła się kolejna akcja adopcyjna fundacji Przystanek Schronisko. Tym razem mamy dla Was zarówno kilka zdjęć, jak i filmik. Zobaczcie w jakiej zgodzie mogą żyć psy i koty, i jak potrafią ze sobą współpracować. :) Na materiale filmowym znajdziecie też oczywiście głównych czworonogich bohaterów, szukających ciepłego, pełnego miłości domu. Pokazaliśmy tam też m. in. ilość darów, jakie otrzymaliśmy w czasie akcji - serdecznie Wam dziękujemy zarówno za to wsparcie, jak i za pomoc finansową. Do zobaczenia następnym razem!

 

  

 

Szlachetna Pożyczka

Biorąc pożyczkę w Kasie Stefczyka możesz wspomóc naszą fundację.

Kasa Szewczyka chcąc pomóc potrzebującym, zorganizowała akcję, dzięki której nasze zwierzaki mogą otrzymać wsparcie.

Każda Szlachetna Pożyczka to 50 zł na cele charytatywne, między innymi podopiecznych Fundacji. Ty wybierasz kogo wesprzesz -  wystarczy wskazać pomoc zwierzętom.